Bursa Perde Yıkama
Bursa Perde Yıkama

Bursa Perde Yıkama

   

 

STOR PERDELERİNİZİ NASIL YIKIYORUZ?

Öncelikle adresinizden ücretsiz servisimizle teslim aldığımız stor perdelerinizi, herhangi bir karışıklık olmaması için her müşterimize ayrı ayrı verdiğimiz numaralarla etiketliyoruz.


 Daha sonra tesisimize ulaşan stor perdelerinizi yıkama sırasına alıyoruz.


Stor perdelerinizi önce, üzerinde olabilecek yabancı cisimlerden arındırıyoruz. Daha sonra, yıkama işlemine başlamadan önce bol su ile stor perdelerinizi ıslatıyor ve kirlerini yumuşatıryoruz.


Özel yıkama şampuanımız ile, özel sanayi tipi perdelerinize asla zarar vermeyen fırçalarımızla stor perdelerinizin cinsine/türüne göre özel yöntem ve tekniklerle öncelikle ön yüzünü, daha sonra arka yüzünü bol köpük, bol fırça darbeleri ile yıkıyor ve bol su ile duruluyoruz. Stor perdelerinizin metal ve zincirli kısımlarına da gereken temizliği uyguladıktan sonra yıkama ve temizlik işlemimiz tamamlanmış oluyor.

 

Yıkama ve durulama işlemi bittikten sonra stor perdelerinizi 1 gün süre ile özel askılıklarımızda havalandırıyoruz.


 Kuruyan stor perdelerinizin, kontrol tezgahımızda deneyimli personelimiz tarafından son konrolleri yapılıyor. Eğer stor perdelerinizde çıkmayan inatçı lekeler veya sigara isi gibi sarılıklar var ise, endüstiriyel leke çıkarıcı deterjanlarımızla manuel olarak müdahale ediyoruz.


Son olarak özel ferah kokulu özel parfümümüzle stor perdelerinizi parfümlüyor ve ambalaj poşetlerimizle paketliyor,

 

ücretsiz servisimizle adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
dijital pazarlama çözümleri sosyal medya yönetimi sucuk sarayı